Royal Rangers v ČR
 • Úvod
 • O nás
 • Fotogalerie
 • Plánované akce
 • Co jsme zažili
 • Letní tábor
 • Zajímavosti
 • Ringo
 • Baletní škola
 • Kontakty
 • Pravidelné akce
 •  

  ZVEME VÁS

  NA HÁJENKU

  ČERNÉ LESY

  19. - 21.1.

  JIŽ TENTO

  VÍKEND !!!

  Letní tábor

  Letos jsme pro vás připravili nové táborové místo, nádhernou základnu v nádherném kraji ! Od Jihlavy je to trošku dál, ale bude stát za to!

  místo: táborová základna Mělčany u Dobrušky

  termín: 13. - 26. srpna 2017 ( neděle až sobota )

  cena: 2 800,- Kč 14-ti denní pobyt (druhý a následující sourozenec 2550,-); týdenní pobyt ( po dohodě s hlavní vedoucí) 1 650,- Kč

  Upozorňujeme na to, že máme zájem hlavně o táborníky na celý pobyt, a to kvůli tréninku pobytu v přírodě a celotáborové hře. Týdenní účastníky budem brát po dohodě s rodiči, přednost  však budou mít zájemci o celý pobyt. Kratší pobyty budeme poskytovat pouze v ojedinělých případech ( zdravotní důvody, závažné situace - které si projednají předem rodiče s hlavní vedoucí).

  Přihlášku NESTAHUJTE, je chybná! Sami Vám ji do týdne zašleme. Pokud by nedorazila pište!

  INFORMACE PRO RODIČE PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ:                                                                                                                                                                                                                                                                           děkujeme všem, kteří už přihlášky zaslali a dohodli si termín zaplacení pobytu, nebo dokonce již zaplatili. Vrácení přihlášky je nezbytně nutné, jinak budeme vaše děti považovat po termínu 15. dubna za nepřihlášené. V případech, kdy lékař podmiňuje svůj posudek termínem, prosíme dohodněte se s vedením tábora a pošlete nám první stranu přihlášky elektronicky! Dohodněte si termín zaplacení.                       Opakuji důležité info :

  Pokud přihlášky ani info od Vás nedostaneme do termínu 15. dubna, tedy reálně po velikonocích, začneme zařazovat náhradníky - pokud nebudeme s rodiči přihlášených dětí konkrétně dohodnuti.

  Přihlášku potřebujeme mít nutně od rodičů zpět některou výše uvedenou formou; kompletní přihlášku s vyjádřením lékaře nám pak co nejrychleji doručte na známé adresy v Jihlavě a Horních Ředicích. Pokud máte jakékoli nejasnosti, volejte nám na kontaktní telefonní čísla, rádi s vámi vše probereme a domluvíme detaily.

  Platbu je třeba uskutečnit nejlépedo konce měsíce května, abychom mohli zaplatit zálohu za základnu a programové aktivity; po osobní nebo telefonické dohodě  ( i v případě pozdějšího přihlášení na LT) je možná úhrada v dohodnutém termínu.

  číslo účtu :  1021284254  kód banky : 6100 (Equabank)  VS - číslo uvedené nahoře na přihlášce ( 2017 01 xx - xx je pořadové číslo dítěte v seznamu přihlášených) příklad : 20170110  Jan Sháněl

  Pokud není pobyt zaplacen do 15. července 2017 a není provedeno osobní dojednání podmínek, Vaše přihlášení není platné.

  Způsob placení:

  Platbu proveďte na účet  - číslo účtu: 1021284254  kód banky: 6100
  VS - je uveden na vaší přihlášce dítěte
  KS   0308

  Informace poskytujeme na telefonních číslech 567 307 662 (večer) a mobil 776 787 567; 603 414 980. Přihlášky budou dodávány mejlem, osobně, poštou, podle dohody s námi.. Na všechny Vaše otázky rádi odpovíme.

  Tábor je nyní plně naplněn. Je možné se přihlásit jako náhradník. Budete mít pořadové číslo 60 a více.

  Přihlásit se na letní tábor 2017

  Seznam přihlášených

  © 2008 - 2018, Royal Rangers - Jihlava II.
  Design & Code: Matouš Skála, Josef Vejvoda