Royal Rangers v ČR

Royal Rangers Jihlava

POZOR ! POZOR !

STRÁNKY SE NÁM NĚJAK SEKLY A NEJDE VSTOUPIT DO JEDNOTLIVÝCH SEKCÍ ,TEDY NEFUNGUJE ANI PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBOR A INFO O NĚM! SNAD TO ODSTRANÍME BRZY, ZATÍM VOLEJTE V PŘÍPADĚ ZÁJMU O LT NA TELEFON 776 787 567!

pravidelné schůzky:

zůstáváme u setkávání v pátek v čase 15,30 - 17,30 hod. a scházet se budeme opět v klubíku DDM Jihlava

3.2. máme pololetní prázdniny,  ale sejdeme se v deset dopoledne v knihovně - v hlavní budově v Hluboký! sraz za pět deset na zastávce přee Ignácem !

10.2. v 15,30 hod. budeme určitě v klubíku, a budeme mít speciální program pro mladší a speciální program pro starší, budeme určitě uvnitř, v teple, a aktivita bude spojena s naší tvořivostí.

17.2. je opět pátek a pro nás na Jihlavsku začínají jarní prázdniny, ALE MY CHYSTÁME VÍKENDOVKU!  a místo schůzky se sejdeme tam! Nevím, jak jste na to s horami, ale přesto jsem se rozhodla pro víkendový pobyt na Panenské Rozsíčce, který si zájemci (zejména ti starší) mohou prodloužit až do úterka večer. V pátek odpoledne budeme mít v klubovně v penzuionu posezeníčko, čas deskových her a čajů, kávy a pomerančového punče a dobrých buchtiček, bude super, když dorazí i ti, kteří na víkendu nezůstanou, ale děti spolu s rodiči si udělají společný odpočinkový čas.

24.2.  schůzka není - jsou stále ještě jarní prázdniny a schůzka se tím pádem nekoná.

víkendovky a mimořádky školního roku 2022/23 - aktuálně :

17. -19. února se opět vydáme na Panenskou Rozsíčku! Proč právě tam? Je tam teplo, v klubovně hoří oheň v krbu, a pěkně se tam dělá program venku i uvnitř! třeba tam budeme moci bobovat a nebo i bruslit, uvidíme, co nám připraví počasí.... nějaké překvapení už chystáme, nebojte se! PLÁN AKCE:   na začátek  - SJEDEME SE OD 16,00 DO 19,00 HOD. NA ZÁKLADNĚ V PANENSKÉ ROZSÍČCE. ...

 

© 2008 - 2018, Royal Rangers - Jihlava II.
Design & Code: Matouš Skála, Josef Vejvoda